Milwaukee 48-22-9485T 30pc Metric & SAE Combination Wrench Trays Features
- Works with Milwaukee 15pc Metric Combination Wrench Set (48-22-9515)
- Works with Milwaukee 15pc SAE Combination Wrench Set (48-22-9415)
- Fits in PACKOUT™ Organizer (48-22-8430)
- Compartments Labeled with Wrench Size for Easy Organization
- Color Coded Trays for Easy Parts Identification
- Additional Compartments for Small Parts Organization
- Tray Handle for Easy Tray Removal from PACKOUT™ Organizer
- Trays Fits the Following Milwaukee Metric Combination Wrenches: 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm